Головна » 2016 » Квітень » 14 » Барвінчата
13:55
Барвінчата

12 квітня в нашій школі відбулася посвята в Барвінчата. На свято були   запрошені барвінчата 3 класу, учні, вчителі та вихователі молодших та середніх класів.  Напередодні учні 1-го класу разом з вихователями та педагогом-організатором провели серйозну підготовку до свята: вчили правила та закони Барвінкової країни, пісні, девіз.        

На початку свята відбулась перекличка, під час якої діти озвучили назви і девізи загонів. Голова учнівських комісій, Барвінок та Барвіночка, старші барвінчата та учні середніх класів привітали нових жителів країни зі святом, подарували їм танцювальні, пісенні номери, інсценовану казку.             

Барвінчата з задоволенням приймали участь в  конкурсах, від яких учасники, і присутні гості одержали заряд веселого настрою та  задоволення.         Старші члени Країни Барвінкової  разом з головними героями – Барвінком та Барвіночкою вручили малим барвінчатам значки та подарунки з нагоди свята.  Загальними зусиллями дітей та дорослих для першачків було підготовано цікаве і веселе свято. Гарного навчання і цікавих пригод вам, юні барвінчата!

Переглядів: 132 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0